یک:

دوره ی عشق شماهم گذشت .مثل برق .

خداحافظ!که می روید دنبال وصل و سیم دیگری!.

دو:

بدبودی و انتقام گرفتم وقت رفتنم!

چشمت به من نبود!

همیشه نگاه می کردی به ساعت ات!

سه:

به زور می خواهند گلابی را مثل سیب قرمز کنند .

وشعبده ی تغییررنگ!

نمی توانند اصالت سیب را زیر سئوال ببرند!

وگرنه گلابی آبی هم می تواند باشد!

چهار:

دم می کنم چای چشم تورا برای خودم .وعده ی عصر!

من صبحگاه بود که از لب تو عسل می خوردم!

پنج:

وای اگر مشخص شود که تو کودکی و من!.

تمام عاشقانه هایم برای بازی اطفال است!.

شش:

مزار ششش گوشه ات را با پای زخمی خواهم آمد .

تا ببینی که من راه رقیه (س) را چگونه آمدم .

هفت:

اصالتا توی مشتم هزار عشق هست .کوچولو کوچولو مثل موجودات سرزمین لیلی پوت!که همه به آن ها مظنون اند .که بی عشقان همه را عشق می دانند .مگر خلافش ثابت شود!

.

یک:

سرندی پیتی موجودی که حالا برای کودکان ناشناخته است برای ما سوزه ی جمعه صبح ها بود موجودی صورتی رنگ که بزرگ بود اصلا داینا سور بود ولی چشم های قشنگی داشت و مهربان بود .من می دانستم اگر در اقیانوس گم شوم یک وال بالاخره مرا خواهد خورد ولی پسر بچه ی توی کارتون شانس داشت و نه تنها زنده ماند . با دنیای جدیدی هم روبرو شد.یعنی می شود ؟من توی شهر خودم گم شوم و یک سرندی پیتی مرا پیدا کند و امید وار نگاهم دارد تا من از پیدا کردن خانواده ام مایوس نشوم؟شانس که نیست فردا زد و من گم شدم و تو پیدایم کردی .اولین کاری که می کنی می پرسی رمز کارت بانکیت چیست و فقط درصورتی مرانگاه می داری که از جای نامشخصی شارز شود و گرنه نان خور اضافی به چه دردی می خورد؟حالا تو سرندی پیتی باش و من .

دو:

از آن بدتر حادثه ی خانواده دکتر ارنست بود که حالا استغفرالله می گویند بابایشان دکتر نبوده و شغل دیگری داشته که نگویم بهتر است !حالا هرچی!وسط جزیره روی درخت بلد بود خانه درست کند .از نیشکر مواد قندی بگیرد .قایق بسازد و درنهایت از جزیره سروقت و حوصله فرار کنند!

من هم اینجا درتهران جمع بند تنها هنری که دارم آشپزی ست .

فردای روز گار گاز قطع شود و برق برود من بلدم آتش درست کنم و بچه ها گرسنه نمانند؟بعد البته به این موضوع هم فکر می کنم که کاش بلد باشم قایق بسازم یا اینها .فردا تو بعد از اینکه مرا از غرق شدن نجات دادی چه می خواهی به من بگوئی جز بی عرضه!آتش هم خودت باید درست کنی و لباس هاراهم خودت باید بشوری وشاید مجبور شوی شکارهم بروی .چون من آلرژی دارم !!!در آن صورت مدرسه ها هم تعطیل است و من آن حقوق مختصر معلمی را هم ندارم که بگویم بله!

واااااای!

سه:

رابین هود!که الان اسمش سر زبان هاست .هود بی مکث .هود راسان .هود فلان و هود بهمان!

و فکر می کنم روی بورس ترین کارتونی که دیده ام همین باشد ولی بااین تفاوت که سارقان امروزی معرفت رابین هودرا ندارند انگشترهای پادشاه را درسته می بلعند و بعد برای نامزدشان ماریان خرج می کنند نه ملت و اینها!

اصلا پولدارها خودشان می روند رابین هودهارا پیدا می کنند و دخلشان را می آورند که لذت پولداری نه به پول بلکه به ایجاد تفاوت من با دیگران است و این حقیقتی ست که رابین هودها می خواهند تغییرش بدهند .

همه ی دخترهای هم نسل من می خواستند ماریان باشند تنیس بلد باشند و بارابین هود تنیس بازی کنند و بعدش پدر پسرعموی خلشان پادشاه را دربیاورند و ملکه شوند .ولی خیلی از دختر هائی که من می شناختم با پسرعمویشان ازدواج کردند و مسئله ی هود فقط توی آشپزخانه برایشان اهمیت داشت!

.

چهار:

درکل توهم اینازنین!

بدان مثل خیل کسانی دیگر داستان سیندرلا را دوست داشتم که باپسر پادشاه ازدواج کنم که البته تو نبودی ولی ساعت 12 نیم شب باهم رقصیدیم و مثل آن ها توی عشق هم غرق شدیم .

وهمیشه توی زندگی همه ی ما یک آناستازیا هست که می خواهد پسر پادشاه را غصب کند ولی بی عرضه است و غلط می کند و من خوشگل تر بودم و تو آه تو دنبال من می گشتی و پیدایم کردی!

دیگر نگویم چه انیمیشن هائی دیده ام بهتر است و ختم کلام را با "قلعه متحرک"نقش می بندم که اگر عشق عشق باشد روز به روز جوانتر می شوی نه پیر!

جوجه اردک زشت: لیلا!

هشت:

ترومپ!

غم دنیا!غم نداشتن سلاح نیست .

چون بالخره شما باشید همه مسلح اند .

نه:

پراید:

مامن کیف پول من روی گاز بود چی شد؟

مامان بنز:

اونجا چرا؟تو نمی گی پولات می سوزه.خیلی پولداری؟

پراید:

بابا یه دقیقه گذاشتم روگاز اومدم اینور چائی مو بخورم دیدم نیست!

مامان بنز:

لامبورگینی و پورشه !کیفاتونو بیارید بگردم!

بوگاتی:

مامان این چه کاریه؟

لامبورگینی و پورشه:مایرمون شده رفتیم!

ننه خاور:

حالاچقدر توش بود؟

پراید:

بابا گواهی نامه ام .کارت ملی ام اصلا کارتام!به اضافه ی یه میلیون تومن!

باباپژو:

حالا پول لازم داری ده تومن بهت بدم!

مامان بنز:

آره ده تومن بهش بده کیفشم بهش بده!

بابابیوک:

مالت رو سفت نگه دار همسایه رو نگیر!چقدر پول تو کیفت بود؟100 تومن!کجا بود؟باور نمی کنی روی سیفون!کی؟دی شب!

همگی:

وا؟

بابابیوک:

ببین پراید جلوبچه ها خوب کردی گفتی یه میلیون ولی جلوی ما عادت کن راستشو بگی!حالا بفرمائید!

ده:

رهبرم .

دیدار شما آرزوی قلبی من است .

ولی دورا دور حب شما کم نیست .

یازده:

یادمه اوایل که می نوشتم تعداد خواننده هام همیشه یک بود!باور نمی کنید که فکر می کردم آمار گیر اشتباهه تا اینکه روزی که دوازده نفر بیننده داشتم روز شادی بود!بعد همین طور ادامه داشت .بعد فکر کردم اگه می نویسم وبلگ شخصیه و دلیلی نداره توقعی داشته باشم .ولی الان مطمئنم یه عده هستن که همراه من ان!من نمی تونم نگاه مهربون یا نامهربون شونو نادیده بگیرم .تا هستم این دقت و این توجه رو فراموش نمی کنم . ممنون

دوازده:

نشسته بودیم تو فضا یهو دیدیم اومدن ازمون عکس بگیرن بذارن تو مجله ی ناسا من گفتم نمی خوام گفتن نه!باید عکس بندازید .خلاصه یه عکس دسته جمعی انداختیم اموم شد رفت الان فامیل تماس گرفتن میگن خیلی زشت و چاق افتادی!حتی یکیشون گفت اونجا کارنداری بخور بخوابه داری می ترکی!دمتونگرم!شما تشریف بیارید فضا قدمتون روی چشم !بخورید بخوابیدببینم شما تو عکس چه جوری می افتید؟من الله توفیق!

سیزده:

پائیز بوی خودش را گم کرد .

بهار بویش را به پائیز بخشید .

هیچ چیز توی دنیا عوض نشد  

جز اینکه.

درختها عصبانی شدند.

اما زبان نداشتند .

6 ماه کارو کارو کار .

به امید تعطیلات.

تعطیلاتی که دیگر نبود .

به همین سادگی!

چهارده:

بی خوابی یعنی همین.تازه فرداشنبه ست و روزکاری . عیب نداره یه شب م نوبت ما!

گرفتمت ...مثل نسیم در آغوشم ولی ... عبور کردی از من ...ترانه!

میخانه در آدرس های اینترنتی دم دست نیست ... برای مست شدن باید جستجو کنید !!!

می ترسم ...از تغییر جهان ... مثل هیتلر ... از پایان جنگی که ...خود خواسته ام!

ببخشیدا ما توی قبریم ... زحمتامون گردن شماست... انشالله انجام میدید دیگه؟

حبیب ام حبیب های قدیم؛ سیریش بودن ... معنی این رو می دادن که تو بمیری ما هستیم!

همه چیز قدرت می خواهد... و قدرت از ضعیف ترین حالت زندگی مثل نفس کشیدن آغاز می شود!

تو ,  ,ی ,ولی ,هم ,نمی ,    ,و من ,است و ,که می ,من می

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

seyedmohammadjavadhosseini rezafarary1379 ستاره سهیل دانلود جزوه هندسه یازدهم ریاضی emanoil استحاله ی ذهنی نمداد ***پرتال تخصصی مهندسی عمران *** layecharom سمینار ارتباطات (وبگاه هادی زمانی)